IR_Cut Denní 650nm Všechny Barevné Infračervené NightVision Přepínač Cut Pro M12 Objektiv Full HD Bezpečnostní Dohled

IR_Cut Denní 650nm Všechny Barevné Infračervené NightVision Přepínač Cut Pro M12 Objektiv Full HD Bezpečnostní Dohled

Nový produkt

120.29 Kč

139.92 Kč

-14%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Software ke Stažení:http://www.xiongmaitech.com/en/index.php/služby/dolů/83

Otevřete Platdorm(SDK):http://open.xmeye.net/en/

Tipy: Výchozí řádek sekvence je pro náš modul; v Případě použití s jinými modul a částečné červená;můžete upravit řádek sekvence!

Vzhled

Efekt

Platba 1.Pokud máte nějaké problémy, platby,prosím kontaktujte nás,jsme továrně, Máme schopnost poskytovat vysoce kvalitní produkty a konkurenceschopné ceny! 2.Pokud potřebujete koupit více zboží, ale cena je velmi levné, prosím, kontaktujte nás! 3.My vám může poskytnout kompletní sadu video dohled produktů,takže pokud chcete některé výrobky ,ale nemůžete najít v našem obchodě,prosím, kontaktujte nás!Doprava 1.Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů. 2.Pokud máte své vlastní Logistické agent,řekněte nám, budeme mít produkt k dispozici. 3.Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů po zaplacení, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. 4. Kupující odpovědi (v případě) všechny daně nebo DPH za žádných okolností.Záruka a Záruka 1.30 Dní Záruku vrácení Peněz, Pokud nejste spokojeni s položky zakoupené od nás.Prosím, informujte nás prosím písemně do 30 dnů od obdržení zboží.Budeme vás k návratu a vrácení položky.Vezměte prosím na vědomí, že plakáty / celní poplatky(pokud existuje) strávili v takovém pořadí jsou na náklady zákazníka. 2.Bezplatnou Výměnu, Pokud obdržíte ne-tak-popsáno (e.g.vadný, nesprávný, část chybí) položky, prosím, kontaktujte nás, když se dostanete na položku.Zajistíme náhradní jakmile případě je potvrzena. 3.Dodavatelé Záruka nabízíme JEDEN ROK záruka na tento produkt.Pokud váš položka má jakékoli záruky problém, prosím, kontaktujte nás pro uspokojivé řešení.Kupující by měl nést náklady na dopravu pro návrat.Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.Služby Zákazníkům 1.Zaručujeme, že všechny naše položky jsou ", jak uvedl," v jejich popisy.Usilujeme o 100% spokojenost zákazníka na každém prodeji máme kompletní. 2. Naše produkty jsou přímo z továrny, není blízký člověk, žádné vysoké značky, takže jsme schopni poskytnout kvalitní zboží, ale velmi konkurenční cenu. 3. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás jako první, většina z nich odpověděl ve 12 obchodních hodin.Jiné politiky 1. Zaručujeme, že všechny naše položky jsou ", jak uvedl," v jejich popisy.Usilujeme o 100% spokojenost zákazníka na každém prodeji máme kompletní. 2. Naše produkty jsou přímo z továrny, není blízký člověk, žádné vysoké značky, takže jsme schopni poskytnout kvalitní zboží, ale velmi konkurenční cenu. 3. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás jako první, většina z nich odpověděl ve 12 obchodních hodin.Zpětná vazba 1. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. 2.Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: hikvision ip venkovní, palubní kamery, rady pro cctv kamery, irc pneumatiky, bnc mini, vstarcam mini, bdm fram, led televize lg nahradit, t3 bezdrátové, optica.

Parametry

Usnesení 4MP
TV Systém PAL
Číslo Modelu IRC-M12
Značka VOLDRELI
Délka Kabelu NIC
KS Kamera, 1KS

Napsat recenzi

IR_Cut Denní 650nm Všechny Barevné Infračervené NightVision Přepínač Cut Pro M12 Objektiv Full HD Bezpečnostní Dohled

IR_Cut Denní 650nm Všechny Barevné Infračervené NightVision Přepínač Cut Pro M12 Objektiv Full HD Bezpečnostní Dohled

Software ke Stažení:http://www.xiongmaitech.com/en/index.php/služby/dolů/83 Otevřete Platdorm(SDK):http://open.xmeye.net/en/ Tipy: Výchozí řádek sekvence je pro náš modul; v Případě použití s jinými modul a částečné červená;můžete

Související produkty: