CHI YUAN Haig Grafické Tištěné Mini Cruiser Plastový Skateboard 22" X 6" Retro Longboard Skate Dlouhé Prkno

CHI YUAN Haig Grafické Tištěné Mini Cruiser Plastový Skateboard 22" X 6" Retro Longboard Skate Dlouhé Prkno

Nový produkt

1 041.44 Kč

1 096.15 Kč

-4%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

Haig Tištěné Plastové Mini Cruiser Skateboard 22" X 6" Retro Longboard Skate Dlouhé Desky Tyto desky jsou vyrobeny z vstřikovaných plastů, mají velmi měkký klenutí klenby, mírný kop ocas, krásná vafle tvar diamantu vzor, vzor, textura horní části desky.Tyto Staré Školy Klasické Mini Cruiser vám přinese zpět styl desky, které byly populární v polovině 70.let.Tyto desky se specializuje na rychlé, ostré zatáčky, a vejde do batohu a můžete dokonce nosit na letadlo ve vzduchu.Super citlivý a jen spoustu zábavy na jízdu a plavbu kolem.Materiál PP plast+ Hliník +PU Velikost 22 X 6" Pro Lidi, Děti, Dívky, Chlapci Deck materiál 100% čerstvé vysokou pevnost s pp vláken, Hliníku, oceli 3inch Turcks Kola, vysoká pevnost gelu pu 60 X45mm Ložiska ABEC-11 průmyslový standard "608" velikost Kolečka tvrdost 82A Maximální zatížení 100 kg Balení: 1 ks Skateboard Poznámka: 1 barva Pouzdra se může lišit od fotografie. 2,Vzhledem k omezením ve fotografii a nevyhnutelné rozdíly v nastavení monitoru, barvy ukázal nemusí být 100% stejné jako skutečné zboží. 3, Vzhledem k grafický tisk proces, grafika na skateboardu není přesně stejný jako na fotografii ukázat. 4, Připraven k jízdě ihned po vybalení z krabice.Montáž není nutná.

Štítky: deska skateboardu, longboard, komplet skateboard, skate surf, skateboard stůl, longboard skateboard, maytech, podšívka prkno, skate deska, rada cruiser.

Parametry

Turcks Hliník ocel 3inch 90A Pouzdro
Materiál PP plast+ Hliník +PU
Číslo Modelu TISKNOUT
Značka CHI YUAN
Truck Barvy černá
Deck materiál 100% čerstvé vysokou pevnost s pp vláken
Použitelné Lidí MUŽI
pro lidi, Dívky, Chlapci, Muži, Ženy
Max Zatížení 100kg
Paluba barva HAIG
Kolečka tvrdost 82A
Velikost 22 X 6 inch
Typ Dlouhé Prkno
Desky Kategorie Jeden Rocker
barvu kola černá
Kola vysoká pevnost gelu pu 60 X45mm
Ložisko ABEC-11 průmyslový standard "608" velikost

Napsat recenzi

CHI YUAN Haig Grafické Tištěné Mini Cruiser Plastový Skateboard 22

CHI YUAN Haig Grafické Tištěné Mini Cruiser Plastový Skateboard 22" X 6" Retro Longboard Skate Dlouhé Prkno

Haig Tištěné Plastové Mini Cruiser Skateboard 22 X 6 Retro Longboard Skate Dlouhé Desky Tyto desky jsou vyrobeny z vstřikovaných plastů, mají velmi měkký klenutí klenby, mírný kop ocas, krásná vafle tvar diamantu vzor, vzor, textura horní

Související produkty: