TFT LCD Displej ATMEAG328P M328 Tranzistor Tester LCR Dioda Kapacitní ESR metr PWM Čtvercové vlny Generátor Signálu

TFT LCD Displej ATMEAG328P M328 Tranzistor Tester LCR Dioda Kapacitní ESR metr PWM Čtvercové vlny Generátor Signálu

Nový produkt

257.49 Kč

302.80 Kč

-14%

Sleva!

Hodnocení 

Více informací

RM1307731648960339

nová verze V1.13 můžete vyzkoušet DS18B20 a DHT11 a IR_decoder

Použití 16MHZ Krystal , test rychlosti Více rychle !

Nejnovější verzi můžete vyzkoušet DS18B20 a DHT11 a IR_decoder

Napájení : Tranzistor Tester může být napájen z 6.8 V – 12V DC. Toho lze dosáhnout pomocí 9V vrstva-vestavěné baterie. Dva 3.7 V Lithium-ion baterie v sérii. Nebo AC adaptér. Při zapnutí napájení , proud je cca 30mA v DC 9V.

Ovládání: Tranzistor Tester je ovládání pomocí "pulsní snímače s vypínačem" , nebo krátké "RPEWS" , tato složka má čtyři provozní režim, krátce stiskněte knoflík , stiskněte a podržte tlačítko , vlevo a vpravo otočte knoflíkem. když Tranzistor Tester je napájen. Krátký čas tisku RPEWS zapne Tranzistor Tester, a spustit Test. Tranzistor Tester bude čekat na vstup uživatele na konci testu. Při konci zkoušky ,a před tím, než je automatické vypnutí. Dlouho stiskněte tlačítko nebo Otočení doleva a doprava RPEWS vstoupí do nabídky funkcí. Ve funkci menu ">" v levém sloupci index Vybrané položky menu. Pro vstup do Konkrétní funkce , jen klepněte na RPEWS. V rámci Konkrétní funkce, stiskněte a podržte knoflík bude ukončit a vrátit se k nabídce funkcí.

Test : Tranzistor Tester tři Zkušební bod(TP1,TP2,TP3), do Testovací zásuvky, tři je rozdělení následující.

Na pravé straně Zkušební zásuvka je SMT testovací podložky, také mají číslo sloužící k Identifikaci každého.

Když test dvou hlavních komponent(rezistor, kapacitor, induktor), dva vedoucí může vybrat dva zkušební bod . pokud TP1 a TP3 je vybrán Test, vstoupí do" série test mode", když se test Dokončí. Jiný test je začít znovu zakrátko stiskněte RPEWS.

Pozor: Všechny způsoby, jak být jisti, že k vybití kondenzátorů před připojením k Testeru! Tester může být poškozen dříve, než jste přešli na to. Je tam jen malou ochranu na porty MCU. Zvláštní opatrnost je nutná, pokud se pokusíte otestovat komponenty namontované v obvodu. V každém případě, zařízení by mělo být odpojeno od zdroje energie a vy byste měli být jisti, že žádné zbytkové napětí zůstává v zařízení.

Self test a Kalibrace: self test může být připraven tím, že spojuje všechny tři testovací bod dohromady a zatlačením na RPEWS, barva Tester LCD se změní na bílé písmo a černé pozadí. Řádku řetězec " Autotest režimu..? "Začít self test, RPEWS musí být stisknuto znovu do 2 sekund, jinak tester bude pokračovat s normální měření. Teď self test je začít, tester vyzve vás k dalšímu kroku. Čekat na dobu, dokud Řádku řetězec " izolovat Sondy! "v té době odstranit propojení ze tří zkušební bod. Tester bude čekat , dokud je to pocit odpojení. Pak Tester nadále vlastní zkušební proces. Pokud je to poprvé, použijte self test(Tranzistor Tester je sestavit sami od nuly ), Tester bude brzy Řádku řetězec "1-||-3 > 100nf" , kondenzátor s libovolnou kapacitou mezi 100nF a 20µF připojen k pin 1 a pin 3 je nutné pro poslední úkol kalibrace, měli Byste se připojit kondenzátor, ne předtím, než tento text je zobrazen. S tohoto kondenzátoru offset napětí analogový komparátor bude kompenzován pro lepší měření hodnoty kapacity.

speciální použití tipy: Normálně Tester ukazuje napětí baterie s každým startem. Pokud napětí klesne pod limit, je zobrazeno upozornění za napětí baterie. Pokud používáte dobíjecí 9V baterie, měli byste vyměnit baterie co nejdříve, nebo byste měli dobít. naměřené napětí bude zobrazen v zobrazení řadě dva na 1 sekundu s"VCC=x.xxV". To nelze opakovat dost často, že kondenzátory by měl být propuštěn před měřením. Jinak Tester může být poškozen dříve, než stisknete tlačítko start. Pokud se pokusíte měřit komponenty ve smontovaném stavu, zařízení by měly být všechny způsoby, odpojen od zdroje napájení. Kromě toho byste měli být jisti, že žádné zbytkové napětí jsou umístěny v zařízení. Každé elektronické zařízení má kondenzátory uvnitř! Pokud se pokusíte měřit malé hodnoty odporů, měli byste mít odpor plug konektory a kabely v mysli. Kvalita a stav konektory jsou důležité, také odpor kabelů se používá pro měření. Totéž je platné pro měření ESR kondenzátorů. S špatné připojení kabelu ESR hodnotu 0.02 ohm může růst 0.61 ohm. Neměli byste očekávat velmi dobrou přesnost výsledků měření, zejména ESR měření a výsledky měření indukčnosti jsou velmi přesné

Komponenty s problémy: Byste měli mít na paměti, o interpretaci výsledků měření, že obvod Tranzistor Tester je určen pro malý signál polovodiče. V normální měření podmínka měření proudu může dosáhnout jen asi 6 mA. Síla polovodiče často potíže z důvodu zbytkového proudu na identifikaci a měření křižovatce hodnotu kapacity. Tester často nelze dodat dostatek zapalování proud nebo držení proudu pro výkonové Tyristory nebo Triaky. Takže Tyristor může být detekován jako NPN tranzistor nebo dioda. Také je možné, že Tyristor nebo Triacis detekována jako neznámé. Dalším problémem je identifikace polovodiče s integrovanými odpory. Takže báze-emitor dioda z BU508D tranzistor nemůže být detekována z důvodu paralelně připojena vnitřní 42ohm odpor. Proto tranzistor funkce nemohou být testovány také. Problém s detekcí je také věnována s power Darlington tranzistory. Můžeme najít často interní báze - emitor odpory, které je obtížné identifikovat komponenty s podměrečné měření proudu.

Štítky: signální generátor funkcí, lcr metr, adf4351 generátor signálu, tkdmr tv160, tělo tranzistor tester, ovládání pwm, displej lcd, generátor signálu poloměr, lcr, lcd měřicí přístroj.

Parametry

Číslo Modelu ATMEAG328P
Velikost Displeje 3.0 - 4.9 Palce
Certifikace NIC
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Značka TCXRE
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

TFT LCD Displej ATMEAG328P M328 Tranzistor Tester LCR Dioda Kapacitní ESR metr PWM Čtvercové vlny Generátor Signálu

TFT LCD Displej ATMEAG328P M328 Tranzistor Tester LCR Dioda Kapacitní ESR metr PWM Čtvercové vlny Generátor Signálu

RM1307731648960339 nová verze V1.13 můžete vyzkoušet DS18B20 a DHT11 a IR_decoder Použití 16MHZ Krystal , test rychlosti Více rychle ! Nejnovější verzi můžete vyzkoušet DS18B20 a DHT11 a IR_decoder Napájení

Související produkty: