Ochranné Silikonové Pouzdro pro iPhone 5/5S/SE

Ochranné Silikonové Pouzdro pro iPhone 5/5S/SE

Nový produkt

27.36 Kč

Hodnocení 

Více informací

Tento tenký, lehký a pohodlné pouzdro bezpečně chrání váš iPhone, když tento nádherný design a barvu případě zůstanou viditelné.

Spolehlivé a pohodlné transparentní pouzdro pro iPhone je vyrobeno z průhledného polykarbonátu a pružného TPU. Zpátky použit odolný materiál, boční-více měkké a flexibilní, aby pokryly husté прилегал na tlačítka a tělo. Pro bezdrátové nabíjení případ, že střílet není třeba-stačí dát telefon na nabíječku standardu Qi.

Speciální povrchová úprava zabraňuje vzniku škrábanců na vnější a vnitřní povrchy případě. Materiál a pokovování nelze zapnout v průběhu času.

Štítky: magsaf, se, iphone 12leather případě pu, appl iphone se, muži pixel 3 případ, vybledlé plastové nárazníku, iphon 12 pro max., pixel 5 folio případ, kabát iphone 7 kožené pouzdro, sumsung galaxy s10 e.

Parametry

Funkce Adsorpce
Velikost 4
Typ Vybavená Případě
Kompatibilní iPhone Model Iphone SE
Kompatibilní Značka Apple iphone

Napsat recenzi

Ochranné Silikonové Pouzdro pro iPhone 5/5S/SE

Ochranné Silikonové Pouzdro pro iPhone 5/5S/SE

Tento tenký, lehký a pohodlné pouzdro bezpečně chrání váš iPhone, když tento nádherný design a barvu případě zůstanou viditelné. Spolehlivé a pohodlné transparentní pouzdro pro iPhone je vyrobeno z průhledného polykarbonátu

Související produkty: